Mira Baazar Company 

MİRA BAAZAR 

 

.SİZ HAYAL EDİN BİZ ÜRETELİM

 Mira Baazar Cosmetic olarak kozmetik ve dermokozmetik ürünlerinin dünya standartlarında üretimini yapmaktayız.Firmamız kurulduğu günden2011 yılından  bugüne üretim teknolojisine ve Ar-Ge laboratuvarına yatırımlarını devam ettirmektedir.

  Üretim tesisimizde pek çok sektör için üretim yapılmaktadır.Bünyemizde Saç Bakım ürünleri ,Parfüm, Krem,Serum , Kolonya  ve Güneş Koruyucu gibi vb. bir çok çeşidin üretimi yapılmaktadır.Tüm ürünlerimiz dermotolojik testlerden geçmektedir.Ürün çeşitliliğimiz her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Tedarikçilerle iş birlikleri kurarak müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde yerine getirmek önceliğimizdir.

  Ar-Ge çalışmalarından üretim aşamasına kadar geçen süreçte Mira Baazar müşterilerine A’dan Z’ye yardımcı olmakta marka tescili, barkod işlemleri ve bakanlık bildirimleri gibi tüm aşamalarda destek sağlamaktadır.

  Fason çalıştığımız firmalar için bir çok destek hizmeti vermekteyiz.Gerekli laboratuvar testlerini yaptırıyor, aynı zamanda ürün güvenlik bilgi dosyalarının hazırlanmasına da yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ayrıca MSDS (Ürün Güvenlik Bilgi Formu) hazırlanması, ürünlerin ambalaj (şişe, kutu, etiket vb.) tasarımı konusunda teknik destek sağlamaktayız.

Face Cream
mchcosmetic-iletisim-1-768x525.png